Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Müslüman Kardeşler

Kırmızı çizgi boykottur.

Kırmızı çizgi boykottur.

Kudüs bizimdir, Kudüs kırmızı çizgimizdir…. Sloganlar böyle devam ediyor… Ben kırmızı çizginin ne olduğunu söylemek istiyorum.

Bugün alışveriş listeni kontrol et. Yahudi menşeli, Amerikan menşeli, müslüman düşmanı, insanlık düşmanı bir firmanın ürünü varsa listeden çıkar at! Yahudilerin en radikal devlet başkanı ariel şaronun adını taşıyan ariel matikler ülkemizde en çok satılan ürünler arasında. Coca Cola içerek protesto edemezsin. Yahudi malını zaruret olmadığı halde kullanan kırmızı çizgiden bahsetmesin.

Şimdi evinin mutfağına git. Deterjan ve temizlik ürünlerine bak. Mutfağın kimin başkenti olmuş?
Elbise dolabına bak. Etiketlere bak. Elbise dolabın kimin başkenti olmuş? Kilere bak. Hangi firmaların ürünleri var? Ne kadarı milli, ne kadarı milli hislerimize yakın? Kilerimiz kimin başkenti olmuş? Alışveriş yaptığın mağazaları bir kontrol et. Çarşı pazar kimin başkenti olmuş? Televizyon reklamlarına bak. Reklamlar kime başkentlik yapıyor?

Herkes gücünün yettiğince sorumludur. Allah teâlâ hiç kimseye İsrail’i, ABD’yi neden yok etmedin diye hesaba çekmeyecek. Ama bunun için ne yaptın diye hesaba çekecektir. Eğer gücün bir sakız almamaya yetiyor da bunu da yapmıyorsan kırmızı çizgileri çoktan silmişsin demektir. Ona buna suç atmaya da gerek yok. Allah teâlâ seni ayrı hesaba çekecek, onu ayrı hesaba çekecektir.

Kırmızı çizgi boykottur.

Murat PADAK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ