Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Müslüman Kardeşler

Türk Dizilerinden Öğrendiğimiz 11 Şey !!!

Türk Dizilerinden Öğrendiğimiz 11 Şey !!!

Televizyonda gösterilen dizilerin, çocuklarımız ve gençlerimizin eğitimi ve Ahlakı üzerindeki olumsuz ve yıkıcı etkisinin gerçekten farkında olsaydık her birimiz evimizdeki televizyonları camdan aşağı atar veya baltayla parçalardık.

İşte dizilerden öğrendiğimiz 11 şey:

1- Sevgili, Flört, Aşk: Kaç yaşında olursan ol eğer bir sevgilin yoksa eziksin.

2- Hakaret: Önemli olan tek şey aşktır. Aşk için evlilik, namus ve anne-baba feda edilebilir.

3- Başkalarıyla Alay Etmek: Başkalarını aşağılamak ve küçük düşürmek seni popüler ve gözde yapar.

4- yalan söylemek: Yalan söylemek ve hırsızlık sana göre iyi bir amaç için yapılıyorsa çok masum hatta çok da şirin şeylerdir.

5- Tek Mutluluk Zenginliktir: Fakir insanlar asla mutlu olamazlar. Mutlu olmanın tek yolu zengin veya ünlü olmaktır.

6- Boşanmak: Anne ve baban birbirine ilk günkü gibi aşık değilse boşanıp başkalarıyla evlenmeliler ve sen de onları desteklemelisin.

7- Nikahsız Birlikte Olmak, Flört: Nikah olmadan beraber olmakta hiç bir sorun yoktur. Büyüdüğünde sen de istediğin kız veya oğlanla istediğin şekilde beraber olabilirsin.

8- Değerli Olmak İçin Güzel Olmalısın: Birinin değerli ve beğenilen olması için güzel/yakışıklı ve zengin olması gerekir. Yoksa değerli değildir.

9- Kaslı Erkek: Güzel olmak demek 34 beden zayıflığında ve mini etek giymek demektir. Yakışıklı olmak demek ise kaslı olmak ve bunları her fırsatta göstermek demektir.

10- Ahlak Güzelliği: Ahlâkının güzel olmasının hiç bir önemi yok. Çünkü insanlar seni kullanır ve enayinin teki olarak kabul edilirsin. Hırslı ve zeki olmalı, zekanı başkalarının kuyusunu kazmak için kullanmalısın.

11- mutluluk ve lüks yaşam: Tek ve gerçek mutluluk bu dünyadaki lüks yaşamla kazanılır. vs….vs….vs….

Şimdi gerçekten televizyonunuzu parçalamak istemiyor musunuz? Kim bilir belki siz de artık böyle düşünmeye başlamışsınızdır, kim bilir???

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ