Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Müslüman Kardeşler

Görenler şok oldu… İnsan mı, koyun mu?

Görenler şok oldu… İnsan mı, koyun mu?

Güney Afrika’da bir koyundan ölü olarak dünyaya gelen yaratık paniğe yol açtı. Yarı insan yarı koyuna benzeyen bu yaratık için uzmanlar gönderildi.

Yarı hayvan yarı insan olarak bir koyundan dünyaya gelen yaratık görenleri şok etti. Köylüler yaratığın şeytan tarafından gönderildiğine, zalimliğin ve büyünün bu yaratığın doğmasına neden olduğuna inanıyor.

Güney Afrika’da yaklaşık 4 bin kişinin yaşadığı köyde bir koyundan ölü olarak dünyaya gelen yaratık o kadar büyük bir paniğe yol açtı ki fotoğraflar gittikçe yayılınca bölgeye incelemeler için uzmanlar gönderildi.

Veteriner Hizmetleri Başkanı Dr. Lubabalo Mrwebi ilk bakışta koyunun insana benzediğini ancak insan olmadığını söyledi. Durumun sadece bir viral enfeksiyondan ibaret olduğunu ekleyen Dr. Mrwebi, yaratığın annesi hamileliğinin başlarında rift vadisi ateşine yakalandığı için yaratığın deforme olduğunu açıkladı.

Dr. Mrwebi, “Koyunların 28 çift kromozomu, insanların 23 çift kromozomu olduğunu hesaba kattığımızda bir koyun yumurtasıyla insan sperminin bir araya gelerek bir canlıya hayat verebilmesi ihtimali ortadan kalkıyor.” diye konuştu.

Doktorun açıklamalarına rağmen köylülerin içi hala rahat değil. Büyük bir dehşete kapılan yerel halk, koyun yakılmadan rahat etmeyeceklerini söylüyor.

Kaynak: yeniakit

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ